عقارات 2 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 14

516 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه في قلب القاهرة الجديده| galleria

    Catchers investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل في جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٥م + جاردن ١٢٠م | سوبر لوكس | ٩٠ افينيو

    Circle Realestate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٣٥م + جاردن ٥٠م | تطل علي الجاردن | ٩٠ افينو

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالمطبخ بسعر لقطه- جولدن سكوير

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبةusl فوري جاهزة للسكن كمبوند جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بأفضل كمباوند جلاريا مون فالي افضل سعر

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بنتهاوس ريسيل 3/4 تشطيب+حمام سباحة - جاليريا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٨٦٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة استلام فورى فيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط على 10سنوات شقة تشطيب راقي و استلام فوري

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقة بالتقسيط على 10 سنوات تشطيب راقي

    Square real estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز 150متر

    Prime Company logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأحسن فرش وتشطيب للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام zero over-واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيليدج جيت متشطبه , 150متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٧١٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في فيليدج جيت , 148متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المستثمرين الجنوبية 165م موقع مميز جدا

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة - التشطيب سوبر لوكس- الاستلام فوري

    Selective logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة للبيع في واتر واي سيجنيتشر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٩٥٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مع حديقة للبيع في جاليريا مون فالي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م²| ناينتى أفينيو – استلام فوري بالتكيفات

    Foton Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه استلام فورى في جاليريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م | موقع متميز | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع-مفروشة فرش فندقي-جاليريا مون فالي

    Magic Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند العربية- تشطيب مميز-التجمع

    Chances Real Estate logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع