عقارات 2 غرفة نوم للبيع في زيزينيا المستقبل, صفحة 2

33 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة غرفتين بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري , دور اول , اول سكن , في المستقبل

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بأقل مقدم ,استلام فوري بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بأقل سعر في زيزينيا بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بحري بفيو مميز وجاهزة للسكن الان في المستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند زيزينيا – المستقبل سيتي

    Feeds logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في مستقبل سيتي

    Feeds logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في المستقبل بمقدم 10 % بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1