عقارات 2 غرفة نوم للبيع في فيفث سكوير

194 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقه 2 غرفة تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ

    Edge Real Estates logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان بمقدم ٥ مليون ٣ غرف المراسم اقساط ل2030

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١١١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5 مليون واستلام 3 شهور - تشطيب بالتكييفات

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب مميز استلام فورى بالمطبخ والتكييفات والجراج

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر فرش فندقي بسعر مغري

    Vertex Estate logo image

2

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • ستون هيلز من رويا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس للبيع- فيفث سكوير المراسم

    Rank For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بالفرش بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦١٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه في فيفث سكوير المراسم+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن متشطبة في فيفث سكوير بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فوري للبيع فى المراسم ,التجمع الخامس

    TREX logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • مون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير,مون ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه متشطبه مع المراسم بقلب التجمع تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاى لوفت على فيو لاندسكيب بأقل سعر لسرعه البيع

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة في فيفث سكوير المراسم+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) فاخرة ٢٤٩م للبيع في فيفث سكوير |

    Circle Realestate logo image

2

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٠٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧١٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • فيفث سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات شاملة الصيانة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع 2 نوم مع اكبر تراس روف تكمله اقساط حتى 2031

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٤٠٬٧٥٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه غرفتين استلام فورى متشطبة

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةروف في المراسم استلام فوري تشطيب كامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالتكييفات - جاهزة للسكن

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في المراسم باقل اجمالي مقدم

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٣٨٬٨٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالكامل بأقل سعر في الجولدن سكوير

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكيفات في المراسيم

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٣٥٬٥١٨ جنيه

    اقل مقدم لشقة ١٣٠ متر في المراسم متشطبة بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع