عقارات 2 غرفة نوم للبيع في فيفث سكوير, صفحة 8

194 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏‎شقة متشطبة للبيع في فيفث سكوير المراسم بالعفش

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في قلب التجمع الخامس كومباوند المراسم

    Your Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة ريسيل متشطبة/أقساط-المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٨٣٬٦٢٩ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل استلام سنة أقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن 64م استلام 2026 بأقساط ع 8 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م المراسم فيفث سكوير التجمع

    Waystar Investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة139م بحديقة للبيع بخصم علي الاقساط مون ريزيدنس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مع حديقة بأقل سعر في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس + الفرش للبيع ريسيل باقساط - المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة دور متكرر سوبر لوكس - المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Elshams Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتاهوس بمساحة رووف كبيرة متشطب بالتكييفات

    Assets Real Estate Investments logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام 2026 بمقدم 5% فقط واقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سكاي لوفت مون ريزيدنس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣١٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى قلب جولدن سكوير متشطبه بالتيكفات

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 18 شهر للبيع بخصم / فيفت سكوير - التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م متشطبه بلكامل للبيع في Fifth square

    Allocate Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع