شقق 2 غرفة نوم للبيع في مصر الجديدة, صفحة 4

135 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تطل على الحرس الجمهوري عمارات العبور

    Good Deals logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م جاهزة للسكن المقريزي - ابن السندر

    Remax Style logo image

    ميدان ابن سندر, منشية البكري, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالعفش والأجهزةكمبوند ألماظة أفينيو م جديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بخدمه من الماريوت بعائد يصل الي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بتشطيب VIP بأميز لوكيشن وأقل سعر ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ف كمبوند ماريوت ريزندس كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تصلح اداري وتجاري بمتفرعات شمس الدين الدهبي

    Digital State logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن خاصة للبيع في ارض الجولف

    Digital State logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بكمبوند الحرس الجمهورى بم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ممر داخل الحرس الجمهوري, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مميزة للبيع – شارع الحجاز | قلب مصر الجديدة

    Digital State logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر بحريه بإطلالة على حديقة، مناسبة للسكن

    Digital State logo image

    شارع مختار المصري, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٣١٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية 124م فاخرة بأقل سعر بشيراتون

    Digital State logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٠٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه في ماريوت هيليبوليس بخصم 40%

    Digital State logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة تشطيب سوبر لوكس240م صافي فى شارع بغداد

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع بغداد, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس للبيع في شارع الميرغني مصر الجديده

    Better Estate Investment logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع غينيا – هليوبوليس – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع غينيا, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م للبيع فى كمبوند الماظه افينبو مصر الجديده

    Shield - DR3 logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في شيراتون شقة للبيع بالتقسيط اللي يناسبك

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون في قلب شيراتون شقة للبيع بدون مقدم

    New Home for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بدون مقدم والباقي حسب مقدرتك بشيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    كوبري النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة شقة للبيع بدون مقدم بشيراتون فيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة شقة للبيع بدون مقدم بشيراتون فيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ١١٠ متر بميدان المحكمة

    Good Deals logo image

    ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر زمان امتلك شقتك في شيراتون و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة – شارع نهرو مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع