شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 22

1,175 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتينلااستلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو امامى جانبى فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو امامى جانبى فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في ترو - كمبوندات مدينة نصر - مدينة نصر - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94 م أميز لوكيشن بجنوب مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    ترو, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م للبيع أمام السراج مول بمدينه نصر

    Good Deals logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 113م على حمام السباحه باقل قسط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دجلة تاورز سعر مميز جدا نصف تشطييب دور 9

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في قلب مدينة نصر كمبوند دجلة لاند مااررك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 110م على حمام السباحه تكملت اقساط مريحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    The lowest price in Nasr City اقل سعر في مدينه نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه للبيع فيو جانبى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو حمام سباحه فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في كمبوند دجلة لاند مارك سعر مميز جداااا

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة لاندمارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ف قلب مدينة نصر فيو حمام سباحة سعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر موجود لشقه فيو حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر فيو حمام سباحه بالجراج في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الفردوس امام نادي السكه اول سكن \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    طريق النصر, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول يمين عباس العقاد بعمارات الشركه الكو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 107م بعمارات التوفيق فيو مفتوح سوبر ديلو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مدينه التوفيق, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٧١ جنيه/متر مربع