شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 11

373 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شقة 150م بالتكييفات والمطبخ إستلام فورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مدينتي وبالتقسيط علي 10 سنين شقة من لافيستا

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400 الف وبالتقسيط علي 10 سنين ارضي بجاردن

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من لافيستا امام مدينتي في اميز مشاريعها

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بالتقسيط علي 10 سنين وبمقدم 378 الف

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين امتلك شقتك امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم378 الف امتلك شقة من لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شقة للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بسعرلقطة شقة 3غرف متشطبة فوري ف البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة باكبر فيو لاندسكيب بخصم الكاش ف المعادي فيو

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في الشروق

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٨٨٢ جنيه

    استلام قريب بمقدم 10% احلى فيو فى المشروع

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةجاهزة للسكن في مدينة البروج بتشطيبات كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور اول خلفى 105 م بفيلا بالحى الرابع

    Elmemary Engineering Consultancy logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة مع حديقة خاصه، دقائق من طريق السويس

    Smartex logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة في موقع مميز بمدينة الشروق 3،

    Feeds logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالتكييفات فى اميز لوكيشن فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز تشطيب كامل في كومباوند البروج الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( تشطيب كامل ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 990الف شالية للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٩٨٣ جنيه/متر مربع