عقارات 1 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 6

334 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٤٬٦٩٩ جنيه

    شقة للبيع 78م بأقل مقدم وأفضل سعر في كمبوند سراي

    Onyx for real estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مع حسن علام استلام 2026 بتقسيط 6 سنوات

    IRTKAZ logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بأقل مقدم في سراي المستقبل

    IRTKAZ logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٥٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بالمستقبل مع سوديك+قسط 9 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة بجاردن بأقل سعر بزيزينيا قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٦١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع بكمبوند سراي اقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بمشروع سمو بوليفارد المستقبل سيتي

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف قلب المستقبل سيتي بجورا مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة لاك سايد - تصميم مودرن شقه 76م استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields مدينة المستقبل 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك باقل مقدم 287,154 و اقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بارك سنترال حسن علام ع 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٨٦٤ جنيه

    فوري شقه مباشر ع طريق السويس فيو خيالي امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو تشطيب مميز للبيع في بلوم فيلدز المستقبل

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة لاك سايد - تصميم مودرن شقه 76م استلام فوري

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة لاك سايد - تصميم مودرن شقه 76م استلام فوري

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٠٣٬٨٣٨ جنيه

    بسعر لقطه استوديو 63م نيوم المستقبل سيتي واقل مقدم

    S signature logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بجوارAUCوفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفه فندقيه بخصم مليون جنيه واقساط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر الان بأقل سعر مع حسن علام بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + خصم للكاش 50% تقسيط12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة المستقبل
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة المستقبل

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…