عقارات 1 غرفة نوم للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 6

317 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحديقة خاصة للبيع في سيليا – موقع مميز

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميزللبيع ف كابيتال جاردنز اقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م فيولاندسكيب لوكيشن مميز في R7 استلام قريب

    Summit Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب استلام فوري بمقدم 470 الف ارضي بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م بأقل سعر فى R8 بالعاصمة بتسهيلات على10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • انترادا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Sorouh Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,انترادا

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة جاهزة للسكن بأقل سعر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في قلب العاصمة بتقسيط 10 سنين

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك بأميز لوكيشن بالعاصمه وبقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة شقة في العاصمة بالتقسيط علي سنة

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالفرش بتقسيط10سنين بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • كاسيل لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٨٢٬٨٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Castle Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كاسيل لاند مارك

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٨٢٬٢٤٠ جنيه

    للبيع شقه 90 متر بسعر لقطه فيو مميز استلام 2026

    S signature logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة فى العاصمة الجديدة بأقساط حتى 12 سنة

    The Map Investments logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه تحت اداره فندق كونكورد السلام بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقل سعر للمتر مع بالم هيلز بالعاصمة+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٣٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بأقل سعر بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • بلو فيرت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٦٬٩٣٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,بلوفير

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام حي السفارات بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة+جاردن بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك بجوار الحي الدبلوماسي وبأقل سعر بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٩٬١٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لشقة بحديقة في Upmount – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٣٬٢٢٥ جنيه

    امتلك شقتك الان فيو لاجون ولاندسكيب

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون سكاي العاصمة الادارية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬٨٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ميدتاون سكاي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو كورنر بأقل سعر من سكويرز فىR8بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بأحدث طرح فى Lumia lagoons R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة شقة جاهزة للسكن بالعاصمة+تقسيط 15 سنة

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه لقطه متشطبه بالعاصمه وبقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان بمشروع شركه سى سى ار الجديد

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سيرانو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٧٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New Plan Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيرانو

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…