شقق 1 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 2

323 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف السوق شقة برايم لوكيشن فيو يطل ع الفلل

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان بالتقسيط اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بنص تمنها دبل فيو في اميز مرحلة ف سراي

    Impact Investments logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٨٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 6 شهور للبيع في هاب تاون مدينة المستقبل

    Key Point for real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة بالمستقبل valda village باقساط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • آت إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,إي تي-إيست

• 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري للبيع تقسيط فى كمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في سراي – ستوديو للبيع بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 81م للبيع على طريق السويس بالتقسيط على 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه (بخصم 51%) بفيو على ال central park

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر ستوديو استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٢٩٬٩٢٤ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

• 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 5% فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة غرفة ماستر مرحلة إيلان لاندسكيب فيو

    Edge Real Estates logo image

1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم واقساط - موقع مميز استلام 26 - سراي

    Edge Real Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة تشطيب فندقي في المستقبل

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيسي ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٢٥٬٧٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,إيسي ريزيدنس

• 10

    شقة

    ٢٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في كمباوند سراي 64م لقطة

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات ,المطبخ

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري جاهزة للمعاينة في بلوم فيلدز

    متصدر

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك سينترال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بارك سنترال

• 9

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٦٣٤ جنيه

    شقة للبيع بنظام التقسيط، اول قسط بعد سنه

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٨٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط- التسليم عام 2027 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي باقل مقدم لسرعه البيع

    Global Hills logo image

1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 138,113 فقط و اقساط حتى 12 عامًا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • ريد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٩٨٬٣٠٧ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Cornerstone Development
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ريد