شاليهات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 34

1,262 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 100 م في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية لاسيرينا بالم بيتش العين السخنه

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع العين السخنه قرية تيوليب

    Town River logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بارقي قري العين السخنة قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بارقي قري العين السخنة قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي قرية بلو باي اسيا العين السخنة

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مميز قرية بلو بلو العين السخنه

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية مورانو العين السخنه

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قرية بلومار السخنه بروف

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقريه اريج بالعين السخنه اول صف عل البحر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فوري دور أول فيو بحر و أجهزة مستوردة

    Aqar Misr logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في لافيستا جاردنز تشطيب المالك

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف رابع على البحر للبيع في لافيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ده السعر التوتال بالعفش والغاز ٣ مليون ٨٦٥

    The Icon Real Estate logo image

    العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأرقى قرى العين السخنه قرية ماونتن فيو

    Town River logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع قرية ماونتن فيو 2 بالفرش و الاجهزة

    Town River logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري في مرحلة الكاريبيان بورتو

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة في لا فيستا 6 على حمام سباحة و البحر

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | في لا فيستا 6 | أرضي بحديقة | متشطب بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي صف ثاني على البحر وحمام السباحة بحري

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع