شاليهات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 31

1,262 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمرحلة بورتو ايلاند مفروش للبيع بمشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع بقرية بلو بلو العين السخنة بالفرش

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمنتجع بورتو ساوث بيتش شاليه للبيع دور اول بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دوبلكس فى منتجع إمباير ريزورت بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في هرم منقرع مرحلة الأهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 100م بجاردن مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش جاهز للمعاينه بفيو بحر بالسخنه بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثماريه شاليه للبيع جراند اوشن العين السخنة

    Town River logo image

    المحيط الأزرق, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل بالتكيفات - احسن سعر - رووف 50 م

    Edge Real Estates logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115 متشطب ومفروش بالكامل لاڤيستا 1 السخنة

    TREX logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع في لا فيستا جاردنز

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يطل علي البحر استلام فوري في المونت جلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مفروش 65م في بورتو السخنة – ايلاند 1

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المونت جلالة 92 متر مفروش يري البحر

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع موقع مميز بمرحلة الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري في قرية لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في منتجع أزها – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بموقع مميز بالفرش في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية اول صف بمنتجع لاسيستا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع