شاليهات للبيع في لافيستا, صفحة 22

616 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالمطبخ جاهز للاستلام يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل على البحر ولاندسكيب رائع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام يطل على البحر وحمام السباحة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام مفروش بالكامل يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لا فيستا 4

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 825 الف شالية بجاردن فيو مفتوح وخيالي- السخنة

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف بمقدم675 الف بتشطيبHigh end وقسط 8سنين

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600 الف امتلك شالية برايم لوكيشن ف لافيستا

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري متشطب بسعر لقطة فيو بحر وبول

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاص في لافيستا توباز فيو بحر وبول

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تالت صف ع البحر شالية استلام فوري بسعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري خطوات للبحر متشطب USL مقدم460الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوري كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه بجاردن فيو pool في لافيستا في السخنه

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه استلام فوري في لافيستا دابل فيو بحر,pool

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 900الف شالية استلام فوري متشطب بجوار بورتو

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م بتشطيبات كامله Vib

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م (جاهز للمعاينه) بفيو على البحر بتشطيب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٣٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب جاهز قسط بأقل سعر في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب بأميز فيو في السخنة بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بفيو مفتوح علي البحر للبيع خالص الاقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (( كامل الشتطيب جاهز للتسليم )) من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.400.000استلم فوري مع لافيستا السخنه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري عالبحر لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري - لافيستا 6

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع