عقارات استوديو للبيع في السويس

84 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 55م للبيع في قرية لاسيرينا ميني ايجيبت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالمطبخ والتكييفات في تلال السخنة

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 560الف شاليه للبيع sea view فى تلال السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري في باي ماونت العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٧٠٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف تلال السخنةبالتكييفات والمطبخ بخصم40

    متصدر

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالتكيفات مقدم280الف تلال السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 280 الف شاليه للبيع بالتكيفات فى تلال السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 90م علي البحر دايركت متشطب ultra modern

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالتقسيط في منتجع بيلا فينتو فيو البحر

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • باي ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Maven Developments
    السويس,العين السخنة,باي ماونت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش دور ثاني للبيع المونت جلالة السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بموقع متميز باقساط طويله المده و مقدم 5 %

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو سعر مميز في قرية الوادي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في موقع متميز بمقدم 10 % و قسط حتي 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قرية سكاي سيتي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    سكاى سيتى, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لا سيرينا ميني إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٥٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر وبسعر لقطه بالسخنه وقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٣٠٬٥٠٠ جنيه

    ستديو متشطب فيو لاجون دايركت أقل سعر في السخنة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل + فيو خيالي للبحر من كل الاتجاهات.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بتشطيب كامل في الجلالة السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في Santa Hotel – العين السخنة

    sherwoods property logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لا لونا بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 40
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,لا لونا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    كبينه

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه هايله كابينه علي اللاجون Il Monte Galala

    RE/MAX 1st Choice logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم وبالتقسيط حتي 10سنوات سي فيو

    Square Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    كبينه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابن علي اللاجون مباشرة للبيع رفي المونت جلاله

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 50م متشطب ب5% على 10 سنين فيو بحر مباشرة

    Promax Property Investors logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالتكيفات والمطبخ في تلال السخنه

    Roots Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • أروما السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    RESIDENCE Real Estate Development
    السويس,العين السخنة,اروما ريزيدنس

    استوديو, 1 - 4 غرفة