عقارات 5 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 2

101 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان فيلا للبيع +2حمام سباحة فى السخنه

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فى العين باى استلام فورى بحرى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا موقع مميز مرحلة الهاند فيلا مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاند فيلا, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢١٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – صف أول ع البحر – تلال السخنة

    TREX logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في بورتو السخنه مفروشه مكيفه ب

    Zein for real estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin House Mont Galala توين هاوس مونت الجلالة

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر فيلا ستاند لون 280 م | مرحلة اولي تلال

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب مع مطبخ و تكيفات - صف اول لاجون

    Empire real estate and investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل صف أول على البحر لافيستا 3

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على البحر 5 غرف ماستر استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة علي البحر في ازها السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالقسط علي البحر في ازها السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون واستلم فيلا متشطبة ع البحر المونت جلال

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بشاطئ خاص ع البحر بتشطيب فندقي فب ازها تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف ثالث تلال السخنه متشطبه استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 5 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو vip من اعلي مصطبه استلام فوري تشطيب كامل تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو مميز في بلومار العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لاجون فيو تشطيب كامل بالتكيفات ومطبخ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو تطل علي البحر و مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م للبيع في ماونتن فيو السخنه افضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال السخنة فيلا للبيع متشطبه صف ثالث ترى البحر.

    Sedra Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في لافيستا جاردنز الترا مودرن اول سكن

    S signature logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول علي البحر في العين ريزورت

    Sky Home logo image

    موفينبيك السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع في عين باي

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…