بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 2

172 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٢٬٧٩٩ جنيه

    فيلا 150م فيو خيالي علي البحر وواخد VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع سعر مميز منتجع ماليبو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لفيلا صف اول تشطيب بالتكيفات علي اللاجون

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤١٬١٩١٬٥٥١ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في ازها بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٣٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو كامل للبحر + اللاجون من كل غرفة اعلى ارتفاع

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • سكاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    السويس,العين السخنة,سكاى سيتى

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ازها العين السخنة توين هاوس تشطيب كامل بالفرش

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - إطلالة مفتوحة على اللاجون - بحري

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ١٠٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيلا ٤ غرف بسعر مميز وحديقة واسعة 160م

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4,200,000 =فيلا 220م صـف أول بفيو بانورامي كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في الصف الأول بفيو مبهر وحديقة كبيرة

    Remax 360 logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • بلو بلو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MGdevelopment
    السويس,العين السخنة,بلو بلو

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تطل على البحر متشطبة بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندألون بأقل سعر للبيع سي فيو متشطبة

    Gate real estate marketing logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر و خطوات من حمام السباحة بحري صريح

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون فيلا لقطة للبيع – الصف الأول على البحر |

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى في قرية بيلا فيستا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو السخنة 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Mountain View
    السويس,العين السخنة,ماونتن فيو,ماونتين فيو السخنة 2

    4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف للبيع استلام فورى متشطبه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر بحمام سباحة بالفرش و6 تكييف وبالاجهزة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر مباشرة في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 15% امتلك فيلا لقطه وقسط علي اطول فتره سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالتقسيط بسعر مميز بمنتجع المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • ماجادا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    السويس,العين السخنة,ماجادا

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مفروشة بحمام سباحة في المونت جلالة

    Abrag Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع قرية ماليبو العين السخنه

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالاجهزة - المونت جلاله

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على كريستال لاجون تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر قرية لاجولي مارينا السخنة

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • كارنيليا العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    السويس,العين السخنة,كارنيليا

    4 غرفة