بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في أزهى

55 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – AZHA توكانا موقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل x ازها السخنه صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فوري صف اول علي البحر في العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٧٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اللاجون مباشرة - أزهى - السخنة - متشطبة

    East wing logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣١٨ متر مربع

    ١٥٧٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات للبيع في ازها بجوار الجلالة

    Property  Hills. logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأقل من سعر السوق مباشرة ع اللاجون ب أزها

    East wing logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع-أزها العين السخنة-متشطبة بالكامل

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع-أزها العين السخنة-متشطبة بالكامل

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأقل من سعر السوق مباشرة ع اللاجون ب أزها

    East wing logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    متصدر

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬١٥٤٬٦١٥ جنيه

    فيلا متشطبه صف 1 لاجون ف اقرب جزيره للبحر في ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون صف اول علي اللاجون للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل x ازها السخنه صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا متشطبه بالكامل مع تكيفات ومطبخ

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أزهى السخنة صف أول على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٥٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجوون فيو بموقع مميز في ايلاند 1

    Empire real estate and investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أزها السخنة/ الجزيرة ٢ كاملة التشطيب

    Gold Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون صف اول علي اللاجون للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لفيلا صف اول تشطيب بالتكيفات علي اللاجون

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٠٬٩٣٦٬٩٤٥ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ازها السخنة اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٣١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 9سنوات لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فيو لاجون استلام فوري للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف ثاني على البحيرة في أزها السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع بمقدم 8 مليون في ازهي السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع