بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في أزهى, صفحة 2

55 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل بالتكييفات بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٤١ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون 312 متربكمبوند ازها مدار

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في منتجع أزها – العين السخنة مرحلة أوفا

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 312م دايركت عـ اللاجون و البحر فـ ازها السخنة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام قريب بمقدم8مليون في ازهي

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ازها العين السخنة توين هاوس تشطيب كامل بالفرش

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 510م صف اول لاجون للبيع في ازها استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 510م صف اول لاجون للبيع في ازها استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 510م صف اول لاجون للبيع في ازها استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في أزها العين السخنة مفروشة

    Capital Lords Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٣٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أزها العين السخنة فيو لاجون مباشر

    Capital Lords Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أزها العين السخنة فيو لاجون

    Capital Lords Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٨٢٬٠١٢ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا بحري بفيوم باشر على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٩٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 510م صف اول لاجون للبيع في ازها استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 510م صف اول لاجون للبيع في ازها استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 510م صف اول لاجون للبيع في ازها استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 510م صف اول لاجون للبيع في ازها استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف ماستر مفروش للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون صف اول لاجون استلام فوري في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى السخنة بالتقسيط على 9 سنوات

    Impact Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٣١٬٠٨٩ جنيه/متر مربع