عقارات 4 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 3

388 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر و خطوات من حمام السباحة بحري صريح

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مفروشة بالكامل - ⁠فيو على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون فيلا لقطة للبيع – الصف الأول على البحر |

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثالث على البحر للبيع في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو بانورامي على البحر في تلال السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو السخنة 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Mountain View
    السويس,العين السخنة,ماونتن فيو,ماونتين فيو السخنة 2

    4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 غرف للبيع بتقسيط مقدم 870 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه للبيع في لاسيرينا ريزورت مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى فى لا فيستا 6 يطل على البحر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ماجادا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٥٬٠٣٣ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    السويس,العين السخنة,ماجادا

    1 - 4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى في قرية بيلا فيستا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر و حمام السباحة في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي ب حديقه خاصه للبيع استلام فورى ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • كارنيليا العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٩٦٬٦٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    السويس,العين السخنة,كارنيليا

    1 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 غرف للبيع بتقسيط مقدم 870 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف للبيع استلام فورى متشطبه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة بجاردن مميز للبيع – تلال السخنة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني علي البحر متشطبه و استلام فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس150م بسعر لقطه فيو بحر متشطب استلام فوري

    S signature logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • لافيستا توباز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا توباز

    2 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر بحمام سباحة بالفرش و6 تكييف وبالاجهزة

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف+ناني على لاجوون مباشرة بالفرش ومكيفة

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف ثاني على البحر في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بلومار الدوم علوى برووف فيو البحر و البول

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر مباشرة في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيلا فينتو الجلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا فينتو جلالة

    2 - 4 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…