شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 37

1,302 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5%تقسيط ع10سنة

    Square Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم10%قسط ع6سنين

    Square Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% عالكاش شاليه للبيع فى تلال العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٥٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع قرية بالم بيتش العين السخنة

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجولي العين السخنة 150م+70م حديقة 4.25 مليون كاش

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز للبحر في منتجع لاسيرينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك الجاهزة في العين السخنة – لافيستا 6 – للبيع

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز دور اول _لافيستا 6 _العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٨٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر لقطة بلو بلو العين السخنه استلام شهور

    Property Hills  One logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع موقع مميز بمنتجع كورونادو بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع_مرسيليا بلوباى آسيا مرحلة فيرجينيا

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو البحر في منتجع بلوبلو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر استلام قريب للبيع في العين السخنة

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف للبيع..فرصة مميزة في بلومار السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شالية fمنتجع لاسيرينا بالم بيتتش

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شاليه أرضي مفروش ٣ غرف نوم في لافيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستلا دي ماري 2 العين السخنة شاليه للبيع بالتقسيط

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية بالتقسيط دور اول بمنتجع المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارورا بيتش العين السخنة – شاليه لقطة للبيع

    Arsam Real-estate logo image

    اورورا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 7 سنوات فيو بحر-حمامات سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ازها مرحلة سي فيو العين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجون سنيور شالية أرضى ٣ غرف + حديقة 150 م

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٨٦ جنيه

    شاليه دابل فيو رائع 3غرف في قرية تلال العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط في منتجع السخنة هيلز

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه ارضي صف اول لاجون مفروش استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع