عقارات 2 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 7

1,589 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 7 مليون استلم الان شالية ارضي بجاردن ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Penthouse للبيع في لافيستا – العين السخنة

    Beltone logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شالية في ستيلا

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على البحر(بخصم 40%) + متشطب بالكامل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا جاردنز

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش على حمام السباحة في (بلومار الدوم)

    Allocate Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ و التكييفات استلام فوري ازها

    why solutions logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فوري بخصم للكاش 32% بالتقسيط بالسخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش استلام فوري بموقع مميز بلو باي

    why solutions logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليف استلام فوري متشطب بالفرش بإطلالة مميزة ازها

    why solutions logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلو بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MGdevelopment
    السويس,العين السخنة,بلو بلو

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه والاستلام بالتقسيط فى لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    560 الف كامل التشطيب (بالتكيفات و المطبخ) علي بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم15%قسط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم15% امتبك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر و حمام السباحة في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • جي باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٣٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    United Real Estate
    السويس,العين السخنة,جي باي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي فيو البحر للبيع بمنتجع المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 246م بمنتجع لولي بيتش فيو بحر مباشر

    Arsam Real-estate logo image

    منتجع لولي بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إستثمار في شاليه مفروش بالكامل للبيع بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في مرحلة ووتر فرونت بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقة خاصه يري على البحر مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كيب باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,كاب باي السخنة

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع رووف خاص يطل على البحر استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز شاليه مفروش يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مكتمل التشطيب في رأس الحكمة بمقدم 725 ألف ..

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 8 سنوات امتلك شاليه بموقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بمقدم و اقساط علي 5 سنين في بيلا ايست

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • لاجونا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    السويس,العين السخنة,لاجونا باي

    2 - 4 غرفة