عقارات 1 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 16

474 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مبني جاهز للمعاينه بفيو POOL بالسخنه بقسط 8س

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 65م فيو بحر تحت اداره كونكورد بالسخنه قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري شاليه بسعر مش هيتكررموقع رائع-هيفن هيلز

    IRTKAZ logo image

    هيفن هيلز بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل سعره شاليه ب مليون ونص فقط مجهز عالبحر

    Lennar For Real Estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بالفرش جاهز يطل علي حمام السباحه ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية متشطب مع كونكورد بالسخنة +قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Fully Furnished Chalet at Asia Blue Bay Sokhna 70m

    متصدر

    Impact Investments logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري فيو Pool بداخل بلومار وادي دجله السخنه

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شاليه 45م بأقل سعر وبقسط 8 سنين بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 72م فيو بحر بأقل سعر بالسخنه وبتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بقريه بلوباى السخنه الشاليه تانىRoof

    متصدر

    Impact Investments logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام تشطيب سوبر لوكس ووحدات المطبخ-اقل سعر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأقل سعر تحت ادارة كونكورد متشطب فى السخنة

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بحر و بأقل سعر بالعين السخنة بقسط8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٢٨٬٧١٠ جنيه

    شاليه مميز بسعر رائع أقل كتير من سعر الشركة

    Remax 360 logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو السخنة إيلاند 1 – رووف وفيو ب

    Capital Lords Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية بانوراما فيو بحر بالسخنه بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75م بفيو بحر بالسخنه بسعر لقطه وبمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شالية على البحر متشطب بأقل سعر بالسخنة

    Roots Real Estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م فيو لاجون متشطب بتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري دبل فيو علي البحر+POOL بالسخنه قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه مميزة للاستثمار في ابراج السخنه بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام سنة متشطب بالفرش بالسخنه +بقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شالية 70م للبيع فيو POOL بالعين السخنة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش بفيو POOL بالسخنه بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع