عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

5,474 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٢٬٧٥٠ جنيه

    للبيع تاون هوس كمبوند مونتين ڤيو رأس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin Villa For Sale – Mountain View Ras El Hekma

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في ديبلو 3 غرف بسعر مميز جداا

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع الوحده بمونتن فيو راس الحكمه منطقه رودس

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شاليه فاخر مفروش خطوات من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • يَم بيتش بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بإطلالة مباشرة في مراسي مارينا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف على البحر بحري في تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زمرده - صف أول بحر) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زمردة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه سي فيو بفرش راقي بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كابيلا فى مارسيليا 4 كود الوحده : SV01081

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • سواي بيوند دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا شاليه بفرش راقي

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٨٧٬٩٨٨ جنيه

    بسعر مميز جدا وبرايم لوكشين شاليه ارضي استلام فورى

    S signature logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فى مراسى كاتنيا يطل علي المسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فى مراسى كاتنيا يطل علي المسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه190متر لوكيشن متميز متشطب بالكامل في سي شيل

    Spade consultancy logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • هيلز بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 - 5 غرفة

  • 5

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (أكوا فيو) 78 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اكوا فيو, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في امواچ صف اول علي البحر متشطبة و مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود: تاون هاوس 3 غرف بتقسيط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس 3 غرف بإطلالة بحر على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم 118م عاللاجون، 5% مقدم 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٣٥٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • فلل يم لينكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    4 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف مطلة مباشرة على البحر بإطلالة بانورامية

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٤٧٦ متر مربع

    ١٩٣٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين 105م بإطلالة بحر، أقل سعر على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬٠٤٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فندقي بفرش راقي للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه بفرش راقي لاجوون فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بتراس كبير في موقع مميز -مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • فيلا آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٢٧٬١٣٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي

    3 - 4 غرفة