شاليهات مفروشة للبيع في العلمين, صفحة 21

720 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في مارينا ٢ علي شارع مباشر ٣ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في مارينا ١ بسعر مغري ٣ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه الترا مودرن ٣ فرف فى مارينا ١

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي لقطه في مارينا ٤

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في مارينا ٧

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شاليه أرضي فاخر مع حديقة خاصة في ستيلا ما

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 1 – صف تاني على البحر مباشرة

    عقار مارينا logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع في مارينا 6 – شاليه مميز جدًا

    عقار مارينا logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع في مارينا 2 – أول صف على البحيرة

    عقار مارينا logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في مارينا ٧ تشطيب مميز

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تاني فيو بحيرة بانوراما مارينا ٤ تالت صف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول فيو بحيرة اول صف بحيرة مارينا ٢

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في مارينا ٦ تشطيب ٢٠٢٦ بحري ٤ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في مارينا ٥ فيو بحيرة تالت صف ٣ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول مارينا ٤ فيو بحيرة خفيف معدل ٣ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في مارينا ٦ بسعر مغري بجنينة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في ستيلا

    Properties-Today.com logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل علي حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بورتو جولف العلمين الساحل الشمالي

    sherwoods property logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فخم للبيع – مارينا 5 | الساحل الشمالي

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فاخر للبيع – مارينا 5 | الساحل الشمالي

مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع