عقارات للبيع في جيفييرا كواي سايد, صفحة 2

59 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مستقل للبيع متطشب بالكامل اطلالة علي اللجون

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كوادرو للبيع بافضل سعر بكمبوند جفيرا

    Gold Routes logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب دايركت علي اللاجون استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن للبيع بأقل سعر في جيفيرا راس الحكمة

    Roots Real Estate logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٤٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز اطلالة علي اللجون متشطب بالكامل

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شاليه بإطلالة بحرية كاملة للبيع، R.T.M

    Egypt Best Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست رأس الحكمة

    property hills Elite logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٠٦٥٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس 164 متر في جيفيرا موقع مميز قسط علي 10س

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١١٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    املتك شاليه + خدمة فندقية ب اقل سعر في راس الحكمة

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع متطشب بالكامل اطلالة علي اللجون

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب دايركت علي اللاجون استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بفيو مميز جدا استلام قريب بجاردن

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 112متر متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابانا في جيفيرا رأس الحكمة موقع مميز

    I-Move logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جيفييرا مقدم 5% و قسط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩١ متر مربع

    ٧٨٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شاليه أرضي بحري متشطب بحديقة في جيفيرا

    New Avenue Real Estate logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية منفصل فاخر للبيع فيو ع البحر

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الفاخر أمام للاجون مباشرة رأس الحكمه

    Arabia For Real estate logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر للبيع في جيفيرا اطلالة مميزة

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحديقة قسط متشطب جيفيرا علي حمام سباحه بيع

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع في راس الحكمة تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا علي البحر متشطبة استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بالتقسيط - جيفيرا

    New Avenue Real Estate logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٧٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبه فيو البحر بمقدم 5% وقسط يصل ل10سنين

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع