شاليهات للبيع في جايا, صفحة 3

109 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنيه استلام فوري مفروش جايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن غرفتين في جايا بسعر مناسب جدا

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قريه جا يا الساحل الشمالي مفروش

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه جايا راس الحمه ٤٤ متر غرفه وحمام

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف على البحر فى جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قريه جايا الاهلي صبور الساحل الشمالي تسلم

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جايا GAIA الساحل الشمالي ارضي بجنينه 105متر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول جايا الساحل ١٢٢ متر ٢نوم ٣حمام تقسيط

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بجنينه ع البول تسهيلات ٩ سنوات 103م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه دور ارضي بجنينه خاصه جايا صبور ساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بجنينه ع البول تسهيلات ٩ سنوات 103م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جايا ٩٧م دور 2 بروف ٩٧م ناصيه بحري فيو بول

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ١٢٦متر بجنيه ١٨٦ متر ٣ نوم بحري فيو بول

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جايا GAIA الساحل الشمالي ارضي بجنينه 105متر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جايا الاهلي للتنميه (صبور )

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بجنينه ع البول تسهيلات ٩ سنوات 103م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنيه استلام فوري مفروش جايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول جايا الساحل ١٢٢ متر ٢نوم ٣حمام تقسيط

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا الساحل الشمالي استوديو دور اول 1نوم 1ح 44متر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جايا ٩٧م دور 2 بروف ٩٧م ناصيه بحري فيو بول

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بجنينه ع البول تسهيلات ٩ سنوات 103م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ١٢٠ متر بحديقه خاصه موقع متميز ع البسين

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بجنينه ع البول تسهيلات ٩ سنوات 103م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جايا الاهلي للتنميه (صبور )

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع