تاون هاوس للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 5

252 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس | في ريفا مراسي | موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع يطل علي حمام السباحة استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنرمتشطب فيو لاجون للبيع في مراسي ريفا

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة فيو البحر واللاجون 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة كورنر تاون هاوس موقع متميز متشطب

    Triple S Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بحري لاجون | ريفا ساليرنو ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بإطلاله مميزه على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    تاون هاوس

    ٢٤٬٨٠٦٬٢٥٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع في بلايا غزالة

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩٣ متر مربع

    ١٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحري يطل على البحيرة للبيع بالفرش

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٤٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري للبيع في مراسي – كورنر -يري اللاجون

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٧٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق فيلا تاون هاوس في أريزو مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقى توين هاوس اول صف بحر موقع متميز جدا جدا بمشرو

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج توين هاوس فيو بحر مساحه 223 متر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مباشر علي اللجون بحري اميز مرحله في مراسي

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة- سبيشيال تاونهاوس ميدل210م فيو اللاجون

    YaKan Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر كامل التشطيب يطل علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    تاون هاوس

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر علي اللاجون - مراسي - ريفال

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٠٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% تاون هاوس موقع مميز صف اول علي اللاجون

    Tradmark Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بالقرب من البحر - مدن الإماراتيه

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٥٧٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا صف اول لاجون بحري عرض مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسي فيرونا تاون هاوس كورنر فيو علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بإطلاله مميزه على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٨٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس متشطب للبيع في العلمين بجوار مراسي

    Property Hills Star logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر متشطبه لوكس باقل سعر في زويا الساحل

    Summit Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…