تاون هاوس للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 2

252 عقارات أخرى
  • 16

    تاون هاوس

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع متشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٥٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميديل تاون هاوس يطل ع حمام سباحة بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على حمام السباحة للبيع في ريفا فيوز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا ويف بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    3 - 4 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس متشطب بالكييفات قرب غزالة باي

    Property Hills Star logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس سي فيو | متشطبة بالكامل بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ريسيل بقرية زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ريسيل بقرية زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو بول+ فرش كامل (أول استخدام) في مراسي

    متصدر

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٢٧٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • ذا جريك بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 4 غرفة

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر الشركه فيلا تاون هاوس للبيع 220 م

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحرى كامل التشطيب على البحيرة في بلايا

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٩٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٣٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع موقع مميز اطلاله بحريه كامله متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ريفا لاجون مراسي

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٠٥٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٢١٬٧٣١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 5 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 5 غرف نوم في Verona بموقع مميز جدً

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي ريفا فيوز للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي ريفا فيوز للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 168م بالفرش وجاردن خاصة في مراسي ريفا

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر باقل سعر لوككيشن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • تلال سول

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,تلال العلمين

    3 - 4 غرفة

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي فيو لاجون – مفروش بالكامل

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٦٣٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري متشطب في مراسي ريفير لاجون بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٥٤٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر مع كابينه إطلالة مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٨٩٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مراسي متشطب بالكامل أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس + كابينة شاطئية للبيع | بلايا – سي شيل

    Beltone logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ١١٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • شماسي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SERAC Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,شماسي

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…