بنتهاوس (روف) للبيع في ساوث ميد

6 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في SouthMed مساحه 155م CH1 حجز لونش

    Honesty Gate Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٨٦٨٬١٥٥ جنيه

    بينت هاوس سى فيو متشطب بالكامل للبيع فى ساوث ميد

    TREX logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٨٬٩٢٥٬٦٦٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع مميز جدا في ساوث ميد

    New Avenue Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٢١٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٢٠٤٬١٨٠ جنيه

    بنتهاوس مطل على البحيرة و المرسى و البحر ساوث ميد

    New Avenue Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٠٬٧٦٢٬٨٩٦ جنيه

    بنتهاوس مارينا فاخر| ٢٦٦م² | إطلالة بانورامية ٣٦٠°

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٢٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٦٠٬٢٢٥٬٥٨٨ جنيه

    بنتهاوس مارينا فاخر| ٢٦٦م² | إطلالة بانورامية ٣٦٠°

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٢٦٬٤١١ جنيه/متر مربع