بنتهاوس (روف) للبيع في بيت البحر

1 عقار
  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة باطلالة كامله للبحر مقدم 4,000,000

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع