شاليهات استوديو للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 5

263 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مونتن فيو92متر استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو لاجون مباشر في ذا جيت العلمين الجديدة

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ستوديو متشطب بالكامل في جايا راس الحكمة

    Gate real estate marketing logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر للبيع بفيو مميز استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف 1 علي البحر + الفرش في الساحل استلام فوري

    Adviser Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف 1 علي البحر+الفرش في مارينا 6

    Adviser Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر + الفرش في مارينا 6

    Adviser Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٨٩٥٬١٨٠ جنيه

    امتلك وحدة فندقية مميزة في Glee North Coast

    Feeds logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٨٥٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي ف مارينا 5 بجوار RIXIOS استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٢٨٬٥٦٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز جدا في الساحل الشمالي-Glee

    Feeds logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش بجوار فندق ريكسوس قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو لاجون وبمقدم10%فقط بالعلمين وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بحر ولاجون بأقل سعر بالعلمين وبقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحر مباشرة فرصة مميزة للبيع

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع 50م الساحل الشمالي - Glee (الكيلو 38)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو راس الحكمه 92متر استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع بموقع مميز جدا استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٥٬٦٦٢ جنيه

    بسعر لن يتكرر استوديو 33م استلام فوري ع حمام سباحه

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر للبيع - استلام 6 اشهر - بأقل سعر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    إستوديو للبيع 30م الساحل الشمالي - Porto golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه استديوا 30 متر للبيع استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 95 متر للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢١٧٬٣٥٧ جنيه

    خصم 45% على سعر الكاش فى بورتو جولف مارينا

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع بزهرة٤٠م زون لونا سعرمميز قابل للتفاوض

    Homes Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر بموقع مميز استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع