شاليهات استوديو للبيع في العلمين

182 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي اللاجون بأميز لوكيشن وبسعر لقطه بالعلمين

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الساحل ستديو للبيع استلام فوري - 58م

    Remax Professional. logo image

    سيا لاجوون, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Lagooon View أمام مارينا 1 بأقل سعر وبمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع في مارينا 5

    Homevise Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 45 م ( Mercon ) الساحل الشمالى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Dayz Marina استديو ٥٠ متر جاهزة للاستلام في قلب

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي صف اول ع البحر بجوار RIXIOS جاهز للسكن

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتشطيب والفرش والتكييفات في مارينا

    متصدر

    Elira Real estate Experts logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Rtm chalet in marina 5 first row double sea view

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 42م صف اول علي اللاجون في نورث كود بقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (الحي اللاتيني - العلمين) 71 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول بحر - استلام فوري - تشطيب كامل بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو صف أول بحر للبيع في Solen مارينا 5 – 50م

    AQAR One For Realestate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول على البحر فى الساحل الشمالي

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 65م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو علي اللاجون+POOL في بورتو العلمين

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في نورث كود، الساحل الشمالي،

    Feeds logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في نورث كود، الساحل الشمالي،

    Feeds logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (بورتو جولف) 30 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شالية صف اول علي البحر استلام فوري بالفرش

    Western House logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    2

    ٥٥ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٧٬٣١٥٬٠٥٩ جنيه

    إستوديو للبيع 36م مارينا 5 - The Island

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٢٠٣٬١٩٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…