بيوت و فلل 7 غرفة نوم للبيع في چون

1 عقار
  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري داخل جون سوديك

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٣٤٦ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع