بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في جيفييرا كواي سايد

4 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٠٬٩١٣٬٣٠٠ جنيه

    "وحدتك متشطبة بالكامل باطلالة على البحر في جفيرا

    Egypt Best Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٩٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع اطلالة ع البحر في جيفيرا

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جيفييرا مقدم 5% و قسط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩١ متر مربع

    ٧٨٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • جيفييرا كواي سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا,جيفييرا كواي سايد

    4 غرفة