عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 42

1,160 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز بموقع استراتيجي وفيو بحر مباشر

    Inspire Homes logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 134م بتشطيب كامل وتسليم خلال 3 سنوات

    Inspire Homes logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (ستيلا مارينا) 125 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قريه تاهيتي - الساحل الشمالي

    New Home for Realestate logo image

    ريف الساحل الشمالي, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون, تشطيب كامل سوبرلوكس, المعاينة كل يوم

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ف قلب لاجون,3 دقائق فقط من البحر,تقسيط مُريح

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون , 4 دقائق فقط من البحر , تقسيط مُريح

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع (فيلاجيو) 190 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سيا فيلاجيو, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    لوفت فيلا 135 م² 3 غرف بالساحل الشمالي بسعر مميز

    Horizen For Real Estate logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي مارينا 4 بسعر لقطه لسرعه البيع

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    بحري كامل ابراج العلمين بالتقسيط ومقدم 530الف

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 82 متر في جولف مارينا VIP Golf

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جولف مارينا VIP Golf مساحة 82 متر

    Horizen For Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (بدر) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    قرية بدر, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فـ عمارة صف أول لاجون بمقدم 1,000,000

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (داون تاون) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 185 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (مارينا 1) 173 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الحي اللاتيني –مقدم 5% وتقسيط حتى 12 سنة

    Horizen For Real Estate logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في الحي اللاتيني بالتشطيب-القسط علي اطول مدة

    Horizen For Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣١٬٩٦٤٬٥٠٠ جنيه

    بأقل مقدم تاون هاوس مع تراس متشطب بالكامل أقساط 7س

    Value For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبليكس للبيع مارينا 2 - المنطقه التاسعه

    Marina Season logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع مارينا 1 - تشطيب مودرن

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٨٣٬٦٠٠ جنيه

    شاليه مساحة كبيرة + Garden – فرصة مش هتتعوض Resale

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في داون تاون مارينا شاليه لقطة بمساحة 97م

    Dark Real estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…