عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 41

1,160 عقارات أخرى
  • 19

    شاليه

    ٥٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البرج الايقونى تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في New Alamein مارينا

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م في الدور التاسع بإطلالة مميزة على الجاردن

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب فندقى اعلى مستوى ٣ غرف نوم فى مارينا ٤

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي لقطه في مارينا

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول كريستال لاجون قرب اهمlandmark ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فندقي في مارينا تشطيب حديث بحمام سباحه

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تاني صف بحر في مارينا

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا مودرن فيلا دوبلكس بحمام سباحه فى مارينا ١

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في داون تاون مارينا شاليه مميز بفيو مفتوح

    Dark Real estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك 145م في فيلار بمقدم 10% وتقسيط 8 سنين

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 82م بمقدم 15% وقسط على 5 سنين فو بورتو جولف

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩٥٬٦٧٠ جنيه

    بفيو lagoon خرافي تشطيب كامل شاليه متاح للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين) 182 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تمتلك شاليه 134م فى فيلار بمقدم 10% فقط

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك وحدتك فى فيلار وقسط على 6 سنين

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمشروع M8 By The Lake

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (اللوتس) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اللوتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي فندقي في مارينا 6 بجنينة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه حاضنة لاجون , 3 دقائق من البحر , تقسيط مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (اللوتس) 175 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اللوتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 145 متر للبيع في - Villar - MARINA

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق Villar العلمين الجديدة تقسيط حتى 10 سنوات

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مارينا 5تشطيب خاص بي حمام سباحه خاص

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز متكامل الخدمات بتسهيلات علي 8 سنوات

    Inspire Homes logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…