عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 2

1,164 عقارات أخرى
  • 6

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فورى لوكيشن مميز جدا نص تشطيب

    Stella Di Marie logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقةموقع مميز قريب من كل الخدمات

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة كبيرة ثانى صف بإطلالة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالفرش - بحري - موقع مميز يري البجر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو ع البحر متشطبة في العلمين الجديدة باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • نورث كود

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٩٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Code Development
    الساحل الشمالي,العلمين,نورث كود

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3 غرف متشطبة في العلمين الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٤١٨٬٠٥٧ جنيه

    شاليه لقطة 177م بأقل سعر وفيو بحر في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٧٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٣١٥٬٧٧٩ جنيه

    شاليه لقطة 177م بأقل سعر وفيو مميز في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة 198م بموقع متميز وجاهز للسكن في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فخم متشطب بالفرش استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • لندن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    JD holding
    الساحل الشمالي,العلمين,لندن الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مازارين مفروش بالكامل

    The Way logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - سوميد ريزورت – الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    سوميد, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥١٬٧٤٧ جنيه

    شقة 250م لقطة بفيو مفتوح وتراس واسع في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو علي البحر شالية بجاردن متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى 185م بالقسط فى سيدى عبدالرحمن جنب مراسى

    property hills Elite logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • فيلار العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Diwan
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,فيلار

    1 - 3 غرفة

  • 18

    شاليه

    ٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم عالمفتاح شاليه متشطب فى كاسكادا بجانب مراسى

    Property  Hills. logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية علوي بحري بحديقة كامل التشطيب ,فيو مفتوح

    متصدر

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا ٢ شاليه أول علوي بموقع مميز جدًا

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جيت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 4 إطلالة على البحر كامله

    Gold Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٢٢٬٠٢٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…