تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مراسي

89 عقارات أخرى
  • 20

    تاون هاوس

    ٣٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مراسي ريفا -فيو مباشر على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري — أقل سعر لتاون هاوس بتشطيب فاخر

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٣٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب باقل سعر فيو مميز !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر لقطة على حمام السباحة مباشرة

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مفتوح موقع مميز في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • ذا ڤيلاچ مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي

    3 غرفة

  • 20

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروشه فيو لاجون بأقل سعر في الماركت

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل استلام فوري مميز في مراسي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن 130 م دابل فيو في مراسي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس رائع دايركت لاجون بحري بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس رائع دايركت علي حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم| ماراسي مارينا | إطلالة على المارينا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري على حمام السباحة في ريفا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري على حمام السباحة في ريفا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة في جرييك مراسي بحري بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٥٧٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع متشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٥٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على حمام السباحة للبيع في ريفا فيوز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو بول+ فرش كامل (أول استخدام) في مراسي

    متصدر

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٢٧٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٣٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع موقع مميز اطلاله بحريه كامله متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر باقل سعر لوككيشن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي فيو لاجون – مفروش بالكامل

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٦٣٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري متشطب في مراسي ريفير لاجون بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٥٤٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مراسي متشطب بالكامل أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميديل تاون هاوس للبيع متشطبةبالكامل بمراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٥٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع متشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٥٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع