عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 44

3,985 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شاليه متشطب قسط كوارتر مليون كاش24م

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بجاردن خاص دايركت علي البحر جاهز للسكن

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدل متشطب بالكامل يرى البحر إستلام فوري

    Selective logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٩٠٬٧٠٢ جنيه

    شاليه أرضي بتشطيب كامل مع حديقة خاصة

    The Polygon logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالساحل الشمالي فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي اقساط فيو مميز

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ارضي بجاردن في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم امتلك شاليه متشطب في اوجامي @سوديك اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم امتلك شاليه متشطب في اوجامي @سوديك اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم امتلك شاليه متشطب في اوجامي @سوديك اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه ريسيل متشطب توتال 6.3 فيو بحر لقطه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة متشطب بالكامل للبيع بتسهيلات في سولت

    REV Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شاليه أرضي بجاردن في راس الحكمه على حمام سباحه

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو استلام سنه

    Western House logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Koun –الساحل الشمالي فيو لاجون وبحر

    TREX logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١١٤٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل 108 متر في كالي كوست راس الحكمة

    TREX logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بحديقة في لافيستا رأس الحكمة

    Property Network logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى جايا - اقل سعر - الساحل الشمالى

    TREX logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٦٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه كورنر بجاردن متشطب بالكامل في سيشور

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر بخصم 50% واقساط تصل ل 8 سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر شاليه متشطب بالتكييفات والمطبخ ازها

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر متشطب بمقدم 450 الف وقسط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…