عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 19

3,984 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأقل مقدم في رأس الحكمة و استلام فوري

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات و المطبخ فى ازها رأس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بروف للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز تاون هاوس سي فيو بمقدم5% بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز تاون هاوس سي فيو بمقدم5% بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٥٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاون هاوس سي فيو تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مقدم 5% قسط ع 10 سنين في هاسيندا ويست

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في سولت الساحل - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الامارات تطرح شاليهات متشطبه عالبحر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر اللونش وفيو ممتاز باوجامي من سوديك

    Realm Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل غرفتين متشطب سي فيو | بسكالا سي فرونت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو للبيع تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو تشطيب راقي للبيع بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شاليه تشطيب راقي بوول فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه تشطيب راقي للبيع تقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل واقساط تصل الى 15 سنه

    IRTKAZ logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٠٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليه تشطيب كامل واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م للبيع ف نايا باي بالتقسيط 10س استلام 26

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين ارضي بجاردن متشطب استلام فوري | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحرى ارضي بجاردن 120متر فيو حمام سباحة

    Core Real Estate Development logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بتسهيلات حتى 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…