شقق 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 2

616 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | سيلفر ساندز سيلفر تاون | إطلالة لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات فيو بحر وبحيرات

    Country For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور اعلي من 25 وحده فيو بحر ولاجون باكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل علي البحر مباشره فوري في ابراج علمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فير إيموشن – الحي اللاتيني العلمين

    متصدر

    ICONIC logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • نايا باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Naia Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,نايا باي

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٥٧٥ جنيه

    شقه للبيع في مارينا 8 \ كود الوحده : SA01097

    Dk REAL ESTATE logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في أبراج العلمين الساحل الشمالي

    Spade consultancy logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري باطلاله علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحيرة من الصف الأول، بإطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Azha North Coast | مرحلة Ogma

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • مرسى باغوش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Shehab A. Mazhar
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,مرسي باجوش

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده علي البحر مباشره ب 95الف للمتر غرفتين بجراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في سيلفر تاون بمقدم بسيط وسعر ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 128م العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • بلو ستايز ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + 108م جاردن صف اول لاجون و3 دقائق من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة عائلية 2 غرفة في جولف بورتو - سعر مغري

    MoveIn Egypt logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا مودرن مفروشه بمراسى مارينا

    I-Zone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قرية اجورا سيدي عبدالرحمن امام مراسي

    Alex Realestate logo image

    اجورا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٧٬٥٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى سيلفر ساند متشطبة بالكامل

    Roots Development logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • ووتر كريك دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    2 غرفة

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب اطلاله ع البحر في المصيف للبيع

    Property Hills Star logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بموقع قريب للشاطئ بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر | موقع مميز | شقة غرفتين 106م² |

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في افخم مكان بالعالمين the gate

    ICONIC logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تفوتك وحدات محدودة بأسعار الطرح الاول لمدن

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع