شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في مراسي, صفحة 20

494 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م للبيع في مراسي مارينا 2 موقع مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 175م بحري مباشر على المارينا مع حديقة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا مراسي بحري إطلالة مميزة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز شاليه للبيع بحديقة في مارينا مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر شاليه للبيع في مراسي بحري بسعر مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري متشطب ومفروش في مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فى مراسي سيدى عبدالرحمن مارينا فيو

    Aqar Share logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢١٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسى مرحله المارينا

    Next Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فورًا شاليه أرضي بحديقة خاصة في فيردي مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 120م بحديقة خاصة وتشطيب كامل مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 102م للبيع في فايا ماراسي مع إطلالة بحيرة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م في كتانيا مراسي موقع مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 150م بحديقة للبيع في مراسي مارينا 2

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م للبيع في مراسي مارينا 2 موقع مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 131م للبيع في مراسي مارينا ويست شامل الفرش

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٦٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مراسي جريك) 127 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٤٥٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية + حديقة خاصة ع بحر فالساحل بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مراسي) 105 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٧٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رائع للبيع في مراسي (ادريس الجولف)

    Smart Assets Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي (جريك) بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع