منازل مزدوجة للبيع في جولز

35 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 292متر في جولز بجوار نيو جيزة وتقسيط 7 سنوات

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٩٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠١٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف اعادة بيع كمبوند جولز استلام 2028

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٨ متر مربع

    ٤٤٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس للبيع في كمبوند جولز استلام فوري

    I-Move logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا405م استلام فورى امام نيو جيزه مقدم4.5م-كاش22م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف نوم Joulz III – Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر توين هاوس للبيع بأميزموقع وفيو لاندسكيب

    Square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة بإطلالة خلابة على البحيرة في جولز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جولز – المرحلة الثالثة

    Flag square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأفضل فيو للبيع في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 378م كمبوند جولز المرحله الثالثة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف اعادة بيع بسعر لقطة كمبوند جولز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الشيخ زايد امام ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأقل سعر ريسيل في جولز برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٣٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جولز – المرحلة الثالثة

    Flag square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٧ متر مربع

    ٥٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب كمبوند جولز الشيخ زايد

    I-Move logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 292متر في جولز بجوار نيو جيزة وتقسيط 7 سنوات

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوليا - ٣٧٨ م - تسليم فوري

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأقل سعر ريسيل في جولز برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٣٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في جولز - نصف تشطيب - مرحلة ثانية

    Properties-Today.com logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في جولز - نصف تشطيب - مرحلة ثالثة

    Properties-Today.com logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٩٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع فيو مميز كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس باطلاله على مساحه خضراء فى جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن | سعر السوق | جولز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مميزة بسعر مميز جولز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

2