منازل مزدوجة للبيع في الحي السابع عشر

5 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري قسط سنوي 4,7مليون او سعر كاش 27مليو

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لتوين فيلا 195م في الماركت امام بفيرلى

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة استلام فوري بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للمعاينة للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للبيع بالتقسيط بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع