شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في ايون

9 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع ف Aeon towers by Marakezبرايم فيو

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع غرفتين متشطبة في ابراج ايون

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايون متشطبة بالتكيفات والفرش بأميزفيو

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفندقية – أبراج أيون داخل مول العرب

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه بالكامل للبيع - ايون كورت يارد مراكز

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أبراج Aeon – مراكز، الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز شقه استلام فورى متشطبه بالفرش - بحرى مميزه...

    Gate real estate marketing logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشة للبيع فى أبراج أيون

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره مفروشة في The Courtyard - ايون

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع