بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 32

1,563 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برنسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧٠٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا ٣٨٠م، قسط ربع سنوي 1.3 مليون،سعر كاش ٢٧ مليون

4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا ٣٨٠م، قسط ربع سنوي 1.3 مليون،سعر كاش ٢٧ مليون

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٤ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٤ متر مربع

    ٩٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا255 متر بفيو لاجون وموقع مميز بمقدم 5.4 مليون

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا255 متر بفيو لاجون وموقع مميز بمقدم 5.4 مليون

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا255 متر بفيو لاجون وموقع مميز بمقدم 2.4 مليون

    ٣١ ويست, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل تطل ع الجولف والبحيرة والاهرامات

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز فى ذا كراون | أقساط

    The Way logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500م مستقله في نيو جيزه بفيو مميز علي الجولف

    Rokn Real Estate logo image

5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الريف الاوروبي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على ملعب الجولف في بالم هيلز جولف فيوز

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات إستلام فوري في ذا كراون

    REV Real Estate logo image

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثاني على الجولف-5غرف- إطلالة على ملعب الجولف

    Properties-Today.com logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 319 في ذا كراون استلام فوري لوكيشن مميز

    Rokn Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا للبيع كمبوند اب فيل بجانب كمبوند بالم باركس

    Property Hills VIP logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أستلام فوري في بيراميدز هيلز نيو جيزه

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في مجمع سيتي فيو 2400 متر ارض

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٬٩٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨٠٤ متر مربع

    ١٣٦٬٨١٥ جنيه/متر مربع