بيوت و فلل للبيع في فاي سوديك, صفحة 8

194 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ريسيل في VYE سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إعادة بيع VYE كن المشتري المحظوظ

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥١١ متر مربع

    ٨٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إعادة بيع VYE كن المشتري المحظوظ

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إعادة بيع VYE كن المشتري المحظوظ

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥١١ متر مربع

    ٩١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إعادة بيع VYE كن المشتري المحظوظ

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥١١ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إعادة بيع VYE كن المشتري المحظوظ

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥١١ متر مربع

    ٧٨٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا V01 أرابيان بسعر مميز

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تصميم عربي V02 ستاندألون للبيع VYE سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٩٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا V01 أرابيان بسعر مميز

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لن ترى هذا الاعلان مرة اخرى

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10سنين فيلا للبيع في سوديك الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفرصة فعلاً محدودة أسرع قبل ما تغلى و تفوتك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٣٥٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشترِ عقارك قبل أن ترتفع الأسعار

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٨٧ متر مربع

    ١١٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاي تشهد طلبًا غير مسبوق لا تنتظر كثيرًا

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٢٤٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاي تشهد طلبًا غير مسبوق لا تنتظر كثيرًا

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاي وكرميل جاهزين اغتنم الفرصة قبل زيادة الأسعار

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٨٧ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في VYE اكبر مساحه ارض

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥١١ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Urban Villa in New Zayed, Prime Location, 10-Year

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa at the old price in Sodic Zayed over

    CBE New Homes logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٧٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع