بيوت و فلل للبيع في فاي سوديك, صفحة 2

194 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اسلام فوري بكمبوند فاي دقائق من بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في VYE – سوديك، الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فى سوديك استلام فورى جانب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد من سوديك بجوار مطار سفنكس

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في كمبوند فاي وكارميل سوديك نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - استلام فوري فاي سوديك برايم لوكيشن

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب للبيع من سويك في الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٧٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع أستلام فوري في كمبوند فاي سوديك

    Property Hills VIP logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع ف سوديك الشيخ زايد اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع VYE سوديك في موقع مميز جدا وتصميم

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة 3 غرف مع حمام سباحة خاص وتقسيط8س

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري اقل قيمة قسط بسوديك 1.4م مقدم

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر فيو لاند سكيب سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم 4غرف وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى زايد الجديدة من سوديك بأقل سعر مقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا فيلا 5غرف للبيع فيو علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس بأطلالة لاند سكيب 4غرف وفسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في سوديك بالقرب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | *فاي* سوديك|بمقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع