بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 56

3,016 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 205 متر متشطبة بالكامل بمقدم 5% تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس ف باتيو الزهراء للبيع بسعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم توين هاوس 4 غرف متشطب بتقسيط على 10 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي واصلة دهشور استلام فوري

    Selection Code logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 3غرف نوم بأقل سعر بالوكيشن علي لاندسكيب

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٣٠٥م بسعر مميز للبيع في اليجريا سوديك

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 330م - ارض 540م جاهزة للاستلام فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف استلام قريب متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو الاجوون و لاند سكيب - استلام قريب

    Inn Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في قلب زايد بجوار أليجريا بمقدم 5% فقط!

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع بأتريو زايد

    Good Deals logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا 364م على وصله دهشورب2مليون مقدم فقط او كاش18

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف استلام قريب متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في إل باتيو الزهراء – من لا فيست

    Crafters Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٤٢١ متر مربع

    ١٤٦٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا 364م على وصله دهشورب2مليون مقدم فقط او كاش18

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فيو مفتوح في شيخ زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ذا استيتس سوديك – زايد الجديد

    Remax Westway logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الربوه الشيخ زايد على الجولف مباشره

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بحمام سباحة موقع مميز كمبوند اليجريا

    West City logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٩٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا 364م على وصله دهشورب2مليون مقدم فقط او كاش18

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه فى الشيخ زايد تقسيط ع10س بمقدم1,5مليون

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٩٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف استلام قريب متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في موقع مميز | استلام قريب

    Inn Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس ف فيلدج ويست بأقل سعر استلام سنه

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع