بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 54

3,016 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في الشيخ زايد بأقل سعر استلام فورى

    Apart Real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه للبيع في الشيخ زايد استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.5 مليون ، توتال 20 مليون

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة ألجريا سوديك الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في كمبوند زايد ديونز شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقع مميز تشطيب فاخر جدا - بيل فيل زايد

    Brokers Hub logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale City Villa Westown Beverly Hills

    Core Real Estate Development logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا بجاردن للبيع امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٣٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع ويستاون

    Hefnawy Group logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٩٩٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع برايم لوكيشن فيو لاند سكيب تشطيب الترا

    Gate real estate marketing logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٤٦ متر مربع

    ١٩٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس خدمة فندقية من IHG متشطب فيو الهرم في 2O5

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٣ متر مربع

    ٢٩٨٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بكمبوند ايتابا موقع مميز

    Property Hills VIP logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٦٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.5 مليون ، توتال 20 مليون

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل للبيع بالمطبخ في كمبوند الربوه

    متصدر

    Driven Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري+قسط مريح 27,800,000 في قلب زايد

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوه فيلا متشطبه بالكامل للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.5 مليون ، توتال 20 مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.5 مليون ، توتال 20 مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع صف أول جولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع داخل كمبوند كايرو جيت الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢١٥٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة ألجريا سوديك الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٠٧٦٬٠٠٠ جنيه

    RTM مستقل مباشرة على المناظر الطبيعية باهري

    Crafters Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٣٬٠٤٥ جنيه

    اقل سعر فى الماركت استاندالون فيلا فورى ليك ويست

    Square Real Estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٧ متر مربع

    ٤١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري+قسط مريح 27,800,000 في قلب زايد

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع